М.Katkova

Ефірні олії з США для людей, які піклуються про своє здоров'я

Відкрийте для себе різноманітні запахи, а найголовніше способи, якими ефірні олії doTERRA можуть допомогти вам і вашій родині позбавитися стресу, навчатися керувати власними емоціями та покращити своє здоров'я.

.
Марина Каткова є офіційним партнером dōTERRA International LLC

Каталог ефірних олій та іншої продукції dōTERRA

Особливості та переваги

Розслаблення тіла починається з розуму

Зцілення з ефірними оліями проходить через п'ять основних етапів, на кожному з яких вони зміцнюють нас, готуючись до наступного рівня зцілення.

П’ять стадій зцілення:

1. Ефірні олії сприяють зціленню фізичного тіла.
2. Ефірні олії сприяють зціленню серця.
3. Ефірні олії сприяють вивільненню обмежувальних переконань.
4. Ефірні олії підвищують духовну обізнаність та єдність.
5. Ефірні олії надихають на реалізацію своєї життєвої місії.
Відчуття спокою та умиротворення протягом усього дня
Почніть свій день правильно, додавши трохи doTERRA Balance у свій крок. Після пробудження нанесіть одну-дві краплі doTERRA Balance на підошву ніг. Це допоможе вам відчути спокій та умиротворення протягом дня. doTERRA Balance також можна наносити на ноги протягом дня, щоб зменшити відчуття стресу.
Емоційна гармонія та релаксація
Суміш ефірних олій doTERRA Balance є однією з ефірних олій, що використовуються в техніці AromaTouch®. Суміш ефірних олій doTERRA Balance важлива для досвіду AromaTouch, оскільки вона допомагає досягти емоційної гармонії та розслаблення. Оцініть збагачувальні переваги doTERRA Balance під час масажу рук AromaTouch, після нанесення його на свої руки або попросивши когось зробити масаж рук. AromaTouch Hand Massage можна також проводити для бабусь та дідусів, щоб допомогти їм відчути себе розслабленими та спокійними.
Антитривожність
Якщо ви періодично відчуваєте тривогу, нанесіть doTERRA Balance на зап'ястя та шию. Місцеве застосування суміші ефірних олій doTERRA Balance допоможе зняти відчуття тривоги, коли воно виникає.
Здатність викликати почуття спокою
Однією з головних переваг doTERRA Balance є її здатність викликати почуття спокою. Коли ви почуваєтеся емоційно перевантаженим, зробіть крок назад і дайте собі спокій, якого потребує ваш розум. Дифузор doTERRA Balance або місцеве застосування doTERRA Balance створять атмосферу спокою, щоб ви могли рухатися вперед, відчуваючи себе емоційно врівноваженим і готовим до вирішення завдань, що стоять перед вами.

Навчання з продукції dōTERRA

Онлайн курс "Спеціаліст з ефірних олій"
Офіційний курс від компанії doTERRA! Стати сертифікованим фахівцем з ефірних олій!

380$ 5 курсов (зараз для України в подарунок при реєстрації!)
Онлайн курс "Емоційна аромотерапія"
Для тих, хто тільки починає знайомитися з ароматерапією та ефірними оліями. Проходить регулярно щочетверга, приєднатися можна з будь-якого заняття.

50€
Про doTERRA
Створили бізнес, щоб допомагати людям фінансово та емоційно
Компанія dōTERRA була заснована в 2008 році, з метою виробництва та продажу натуральних ефірних олій терапевтичного класу. Група професіоналів у галузі медицини та бізнесу побачила великі перспективи розвитку цього напряму та втілила цілі у реальність, заснувавши компанію doTERRA, що у перекладі з латинського – «Дар землі».
Засновники компанії вирішили не використовувати маркетинг для товарів широкого споживання, а піти шляхом створення унікальної моделі прямих продажів, яка дозволяє дистриб'юторам працювати безпосередньо з клієнтами. Така маркетингова схема дозволяє людям ділитися своїм досвідом використання ефірних олій, створюючи атмосферу довіри. Крім продажу олій, ця модель дає можливість ініціативним людям реалізувати свою мрію про фінансову незалежність. Понад 2 мільйони дистриб'юторів у всьому світі активно продають товари doTERRA у всьому світі.
Перша лінійка ароматичних олій doTERRA складалася всього з 25 найменувань одиночних олій та 10 сумішей. З того часу асортимент сильно розширився, додано безліч одиночних олій, сумішей, SPA-наборів для краси та здоров'я, створених на ефірних оліях та філософії Wellness. Цей успіх не був би можливим без розвитку мережі виробництв та дистиляторів. doTERRA перетворилася на одного з провідних світових виробників ефірних олій, допомогла партнерам в індустрії ефірних олій розвинути свої потужності, використовуючи економічні моделі Co-Impact Sourcing® та dōTERRA Healing Hands Foundation™.
dōTERRA продовжує розвиватися і сьогодні, базуючись на новому інноваційному комплексі в Плезант Гроув, Юта (США). Компанія прагне втілити свою ідею: дати можливість кожній людині, кожній родині у світі випробувати на собі цілющі властивості ароматичних ефірних олій.

Відгуки

Спеціальні пропозиції

Більше акцій

Корисні матеріали

  Питання та відповіді

  Марина Каткова
  Б'юті-експерт, косметолог, засновниця LadyShop
  Природою в кожну жінку вже закладена природна і первозданна краса. Я лише дотримуюся її законів і допомагаю жінкам зберігати красу, молодість та здоров'я якомога довше.
  © 2022, Марина Каткова
  OCHI.ONE
  Tilda Publishing
  made by
  Click to order