doterra

Біохакінг та новий продукт doTerra

Про тему біохакінгу, як максимально досліджувану та перспективну говорили ще з 2018 року.

Весь світ чекав на появу продукту, який би знизив біологічний вік людини. Космецевтика Медер успішно випустила новинки, які чинили такий зовнішній вплив на шкіру. Але старіє, як відомо, не лише шкіра, а й органи всередині, тому пошуки такого продукту продовжувалися.


І ось в вересні 2022 р. в Америці проходила конвенція Doterra, де було представлено такий продукт. Зараз він доступний до замовлення.


Doterra - не підносять цей продукт-біохакінг, як чарівну таблетку. Ігнорувати інші аспекти здорового життя (спорт, харчування) не можна. Новий продукт – це не вітаміни! Тестування йшло 1 рік і результати підтвердили, що одразу відчувається приплив сил, бадьорості, повертається енергія та азарт до життя. Це видимі зміни. Але це не банальний енергетик, який дає енергію тут і зараз, та знеструмлює організм у перспективі. Зміни зовні відбуваються завдяки змінам роботи організму.


Система dōTERRA® MetaPWR™ - це не окремий продукт, це ціла СИСТЕМА, яка спрямована на те, щоб оптимізувати метаболічне здоров'я: підтримувати правильний обмін речовин, перемогти потяг до їжі, скинути зайву вагу, підвищити витривалість протягом дня, уповільнити біологічне старіння. У кожному продукті системи як ключовий інгредієнт є нова метаболічна суміш MetaPWR™.Наразі люди хочуть залишатися продуктивними набагато довше, ніж раніше. Я дивилася статистику, яка змусила мене посміхнутися і зробити для себе висновки.


Цикл життя виглядає так:

До 21 – дитинство

22-42 - юність

43-63 – молодість

64-84 - зрілість

Тож хочеш жити функціонально пізніше періоду юності – треба адаптувати організм до умов довгожительства.


Мені подобається, як це підносить генетик Олександр Коляда. Він каже, що всі процеси у тілі працюють із розрахунку на певний термін служби всієї конструкції. Раніше це було 30 років. Виходячи з цього терміну придатності в 30 років, і розрахована робота всіх наших систем. Довше жити ніхто не планував, і до сьогоднішньої еволюційної відпустки жодна система не була готова.


"Якби я вигадував біохакінг, то він би не зламував суперздатності, він би всю міць технологій спрямував на продовження здоров'я, яке еволюція не встигла нам продовжити".

Новий продукт Doterra саме для цих завдань!