doterra

Як контролювати власні емоції

Зараз багато хто відчуває втому, апатію, втрату сенсу життя. Резерви організму вичерпуються. Ви замислювалися над тим, як було б чудово, навчитися впливати на свої емоції протягом дня?


Щоб у разі чергової ситуації "не за планом", усередині не прокидався лев чи левиця, а був гумор чи спокій. Апатію можна було б струсити з себе за 10 хвилин, згенерувати енергію та відчути баланс.


Раніше для цього я бачила тільки варіант багаторічної роботи зі зміни світогляду. Зараз познайомилася з більш доступним і легким способом корекції емоцій - застосуванням ефірних олій.


Якщо ви навчитеся розуміти, як використовувати ефірні олії для контролю своїх емоцій – це може стати однією з найпотужніших навичок! Ми не можемо керувати навколишньою реальністю, але ми можемо керувати своїм станом, емоціями та реакціями. І ефірні олії нам чудово в цьому можуть допомогти.


Даю для прикладу 3 приголомшливих суміші ефірних олій doTERRA: Balance® (26$/34$), Citrus Bliss (20$/26$) та суміш Serenity (39$/52$). Вони чудово поєднуються одна з одною, викликають почуття рівноваги, спокою, покращення настрою.


Вказано 2 ціни, тому що лояльні постійні клієнти купують за найвигіднішою. Усім, хто хоче познайомитися, я надаю можливість купити вперше за низькою ціною і переконатися, як вражаюче працюють ефірні олії.